2012 spalis. Pirmą kartą žaidimų istorijoje, kaip iš giedro dangaus, pasirodo „Forza Horizon” (FH). Tai pirmasis „Forza Horizon” atviro pasaulio žaidimas, leidžiantis žaidėjams ne tik važinėti įvairiomis trasomis, bet ir mieste ar aikštelėje slysti šonu, taip pat, tyrinėti žemėlapį. „Forza Horizon” pasirinko žengti tinkama linkme ir žaidėjai tai patvirtina.

2014 spalis. Patobulintas „Forza Horizon 2” žaidimas suteikia galimybę vartotojams žaisti naudojant Xbox One konsolę. Naujasis „FH2” susilaukė nemažo vartotojų susidomėjimo. Šiame žaidime galima ne tik tyrinėti Forzos pasaulį, bet ir papildomai užsidirbti pinigų, parodyti rezultatus pasaulio mastu, jungiantis prie klubų.

2015 gruodis. Viskam aprimus, lietuviams išsibarsčius kas sau, klubų lentelėse Lietuva nelabai pastebima. Bendruomenės sunykusios, matomi padrikai žaidžiantys lietuviai, kai kurie net nesuprantantys klubo naudos ir niekam neatstovaujantys. Bandoma bendrauti su Lietuvos klubų vadovais, tačiau klubai vis tiek tyli ir yra pasyvus. Gimsta idėja surinkti likusius aktyvius lietuvius į naują klubą, todėl sukuriamas „Lithuanian Horizon” klubas (LTH). 

„LTH”  klubas įnirtingai vykdo aktyvių narių paiešką tarp visų esamų Lietuvos klubų. Prisijungę žaidėjai sparčiai konkuruoja tarpusavyje, kas išlaikys daugiausiai surinkusio XP savaitinį titulą. Iki „Forza Horizon 3” pasirodymo, klubas sugebėjo surinkti daugiau nei 100 narių ir aktyviai konkuruodamas pakilti tarp 5 tūkstančių stipriausių klubų pasaulyje, taip pat, „LTH” įsitvirtino antroje vietoje tarp geriausių Lietuvos klubų.

2016 rugsėjis. Žaidimas daug žadantis, o ir „LTH” kimba į atlapus nuo pat pirmųjų dienų. Senbuviai renkasi, naujų narių sąrašas didėja. Išradingumo nestokojantys lietuviai susikuria įvairiausius pavadinimus (gamertag), kuriuos skaitydamas gali juoktis. Nuo pat pradžių „LTH” pretenduoja į populiariausio Lietuvos klubo titulą, rinkdamas milžiniškus skaičius narių ir rodydamas puikius rezultatus.

2017 vidurys. Facebook grupė  „SimRacingLithuania” (SRL), kuri visada palaikė puikius santykius su „LTH” klubu, nusprendė suvienyti jėgas ir dar labiau išplėsti klubo veiklą jau ir už „FH3 ribų”. Prasideda pirmosios šonaslydžio varžybos, kurios buvo filmuojamos ir transliuojamos gyvai. Ernestas LTU pirmasis tapo drift čempionas, laimėjęs apie 15 milijonų eurų (Forzos valiuta). Šiais metais įvyko nemažai įvairių varžybų, kurios pritraukė dar daugiau žaidėjų. „LTH” klubas facebook’e skelbė įvairias naujienas, varžybu datas bei nemažai informacijos apie automobilius. Prieš pasirodant „Forza Horizon 4” (FH4) klubas turėjo virš 500 narių ir po „FH3” pasaulyje yra vienas iš 400 stipriausių klubų.

Surengta nemažai varžybų, todėl  žaidimų pasaulyje „LTH” klubas garsino Lietuvą turbūt taip pat gerai kaip ir Lietuvos krepšininkai. Nemaža dalis „LTH” narių džiaugiasi „Forza Motorsport 7” (FM7), dalinasi įvairia informacija, klubas gyvas, veiksnus, tačiau visi trokšta sulaukti „FH4”. 

2018 spalis.  Startuoja „FH4”, visi džiaugiasi, klubas grįžta kartu su visu savo turimu bagažu. Tenka nusivilti, jog klubo rolė yra gerokai sumenkinta lyginant su ankstesniaisiais Forza žaidimais, tačiau lietuviams „užtenka parako ir taip prieš visus pašokinėti”. Susiburia beveik 1000 narių „LTH” klube ir Lietuva fantastiškai laikosi pasaulio TOP 50 reitinguose.

Žinant, jog pasaulyje klubų yra virš 300 tūkstančių, TOP 50 yra tarsi Lietuvos krepšinio rinktinė pirmoje vietoje Europos čempionate. „LTH” klubas suburia ir 400 facebook’o bendraminčius į vieną vietą. Padangos cypia, ore tvyro benzino kvapas, veiksmas neatslūgsta.

2020 balandis. Jau skaičiuojami penkti metai, kuomet „Lithuanian Horizon” yra susikūrusi. „LTH” vadovai nusprendžia žengti dar vieną žingsnį siekiant suburti kuo daugiau lietuvių. Įkuriama internetinė svetainė HorizonClub.LT  ir HorizonClub forumas, kuris turėtų tapti „LTH” būstine.
Taip pat galime susitikti HorizonClub Discord’o serveryje. 😉