LTH Administracija

Esu žemaitis, kartais vadinamas žvaigžde. Įkūriau LTH. Automobiliai neatsiejama mano gyvenimo dalis - tiek žaidimuose, tiek ir realybėje. Laisvalaikiu mėgstu žaisti lenktyninių žaidimus ir su nostalgija prisimenu NFS Underground, NFS Most Wanted, TDU2, Forza Horizon. Manau tokie turėjo būti žaidimai, tik geresnio valdymo ir betrūko. Darau daug tune settings FH serijos žaidimuose. Siekiu lyderiauti Forza Hub'e. Dažnai sugalvoju veiklos, kad linksmiau praleisti laiką žaidimuose. Susitiksime žaidimo gatvėse.

edf_vivid

Mantas Medeišis

Ma5inys LT

Sveiki, užsiimu IT projektais. Jau net neatsimenu kelerių buvau kai sukūriau savo pirmą projektą - WAP svetainę "kvailiems" mobiliesiems telefonams. Taip WAP, ne WEB, "mygtukiniai" telefonai apie tai nei pasvajoti negalėjo. Turbūt net nepatikėsite, bet sukūriau ją per tą patį "kvailą" mobilųjį telefoną. Pereinant prie Forzos - pradėjau nuo FH2. Pirmą kartą išvydus grafiką ant XboxOne konsolės pagalvojau, kad tai yra pats gražiausias ir detaliausias automobilių atvaizdavimas kokį iki tol mačiau lenktynių žaidimuose.

bunis2

Mantas Baltutis

MrBunnis

Esu Regis. Pradėjau žaisti lenktynių žaidimus nuo 1998 metu. Pirmos lenktynės - Chase H.Q SEGA MEGA DRIVE. Vėliau iki 2010 turbūt nebuvo lenktynių žaidimo kurio nebūčiau žaidęs. Šnekant apie Forza -pradėjau žaisti nuo Forza 5 ir Forza Horizon 2. Taip vėlai todėl nes pirmą konsolę nusipirkau 2015 metais. Šiek tiek vėliau susipažinau su keliais lietuviais kurie kalbėjo apie LTH klubą. Šiaip iš dalies apart lenktyniaut ir but pirmu man daugiau niekas nerūpėjo. Vėliau laikui bėgant kažkaip visi susidraugavom ir tapom kaip šeima.

regis

Regijus Šimkevičius

R3giss